Deliha 2 filminde ilkokul arkadaşları yıllar sonra kavuşuyor!

Deliha 2 filminde ilkokul arkadaşları yıllar sonra kavuşuyor!
12 Ocak’ta sevenleriyle kucaklaşmaya hazırlanan “Deliha 2” de ilkokul arkadaşları da yıllar sonra kavuştu! Serinin ikinci filminde iş bulma macerasıyla milyonları güldürmeye hazırlanan “Deliha” lakaplı Zeliha, bu yolculukta ilkokul arkadaşı Eda’nın (Eda Ece) çalıştığı restoranda iş bulacak.

Deliha mutfak maharetlerini döktürürken, ufak tefek kazalar yaşansa da Eda ile dostlukları kalpleri ısıtacak.BKM Yapımı filmi Gupse Özay yazdı ve yönetti! Başrolü de üstlenen Özay’a Eda Ece, Aksel Bonfil, Derya Alabora, Esin Eden, Hülya Duyar, Ali Çelik, Mehmet Fatih Özkan, Mehmet Er, Meltem Özlem Akınözü, Mert Öner eşlik ediyor.

“Deliha 2” Kısa Hikaye: Zeliha hala deli, çok samimi  ve başına sürekli yeni dertler açıyor. İlk filmde aşkın peşinde koşan Zeliha, ikinci filmde artık bir kariyer yapmanın yolunu arıyor. Aşçı olmanın hayalini kurarak bir restoranda çalışmaya başlıyor. Hem ortalığı birbirine katıyor, hem de yine de tanıştığı herkesin hayatına dokunuyor. Zeliha sonunda hayalini kurduğu şeylere ulaşabilecek midir, yoksa gerçek dünya hayallerini ve kalbini mi kıracaktır? BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER