O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünde ünlü isimler yarışıyor!

O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünde ünlü isimler yarışıyor!
Bu yılbaşı, TV8 ekranlarında yine eğlencelerin en güzeli yaşanacak!

2018 “O Ses Türkiye Yılbaşı Özel” ile karşılanacak.
 
Jüri üyeleri Hadise, Murat Boz, Gökhan Özoğuz ve Yıldız Tilbe ile yılbaşı akşamında izleyiciyi büyük sürprizler bekliyor.
 
Jüri koltuğunda da sürpriz isimler yer alacak!

İkili jüri koltuğuna oturan Cem Yılmaz ve Ozan Güven, bu özel gecede yorumlarıyla ve esprileriyle izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatacak. 
 
Sahnede bu kez yarışmacılar değil birbirinden ünlü isimler olacak!  

Cenk Tosun, Yılmaz Vural, Erkan Petekkaya, Halil Ergün, Kerem Tunçeri, Defne Samyeli, Pınar Deniz, Gizem Karaca, Ceyda Düvenci & Bülent Şakrak ve Tolga Sarıtaş sahneye çıkıp en sevdikleri şarkıları söyleyecekler.
 
Sibel Can, Aleyna Tilki ve çok yakında vizyona girecek olan Arif V 216 filminin başrol oyuncuları Özkan Uğur, Zafer Algöz ve Seda Bakan seslendirecekleri şarkılar ve sürpriz düetler ile izleyenlere keyifli anlar yaşatacak.
 
O Ses Türkiye Yılbaşı Özel’ de muhteşem isimler sahnede, jüri üyeleri koltuklarında ve izleyenler ekran başında geri sayım yapacak!
 
Birbirinden ünlü isimlerin sahne performanslarına tanıklık edeceğiniz “O Ses Türkiye Yılbaşı Özel” de 2018’i, müzik, kahkaha ve eğlence ile TV8 ekranlarında karşılamaya hazır olun!
 
 “O Ses Türkiye Yılbaşı Özel” 31 Aralık Pazar 20.00’de TV8’de.

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER