Deniz Ali Tatar’la 6. Seans, “Martıların Efendisi” filminin oyuncularını konuk etti!

Deniz Ali Tatar’la 6. Seans, “Martıların Efendisi” filminin oyuncularını konuk etti!
Sinemaseverlerin karşısına YouTube’da çıkan “Deniz Ali Tatar’la 6. Seans”, vizyona giren filmler, oyuncular, yönetmenler, festivaller ve sinemaya dair merak edilen her şey ile karşınıza gelmeye devam ediyor! Programın bu bölümlerinde ise “Martıların Efendisi” fırtınası esiyor!

Dram türünün güçlü örneklerinden biri olmaya aday yönü ve ilk günlerde ilgiyle izlenen filmin başlıca oyuncuları Mehmet Günsür, Bige Önal, Hakan Kurtaş ve Barış Yıldız filmden detayları 6. Seans izleyicileriyle paylaştı.

Oyunculuğu değişi ve metamorfoz olarak gördüğünden bahseden Mehmet Günsür, değerleri farklı bir şekilde kodlamış ve izleyen herkesin bağ kurmak isteyeceği bir karakter olarak niteliyor MEF’i.  Bige Önal ise senaryoyu ilk okuduğunda çok heyecanlandığını ve karakteri canlandırmayı çok istediğinden bahsederken, Birgül karakterinin günümüz gerçeğini temsil ettiğini söylüyor. Barış Yıldız, art arda komedi yaptıktan sonra dramada yer almanın büyük heyecanını anlatıyor. Hakan Kurtaş ise, filmdeki Hakan’ı şansız ve yırtmaya çalışan bir karakter olarak niteliyor. Hakan karakteri gibi insanları da çocukluğundan bu yana tanıdığından bahseden Kurtaş, karaktere hazırlanırken bildiği yollardan gittiğini de belirtiyor. Ayrıca Kurtaş, final bölümü yayınlanacak “Dolunay” dizisinin kendi için nasıl geçtiğinden ve finale doğru ufak tüyoları da veriyor.

Deniz Ali Tatar, 6.Seans programıyla YouTube kanalında daha birçok film, oyuncu ve yönetmenle buluşmaya devam ediyor. Tatar’ın YouTube kanalından daha birçok röportaja ulaşabilirsiniz.
 
Mehmet Günsür:


Bige Önal:
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER