Olaf'ın Karlar Ülkesi Tv'de ilk kez Disney Channel'da ekrana gelecek!

Olaf'ın Karlar Ülkesi Tv'de ilk kez Disney Channel'da ekrana gelecek!
Aile boyu eğlencenin adresi Disney Channel, çocuklar ve ailelere hep birlikte ve keyifle paylaşabilecekleri bir yılbaşı sürprizi hediye ediyor. Tüm dünyada fenomene dönüşen, “En iyi Animasyon” dalında Oscar ödüllü Karlar Ülkesi filminin 21 dakikalık yepyeni içeriği “Olaf’ın Karlar Ülkesi Macerası” 31 Aralık ve 1 Ocak’ta TV’de ilk kez Disney Channel’da ekrana geliyor.

Uyduda her zaman şifresiz yayınlanan; güvenilir ve kaliteli içerikleriyle aile eğlencesinin adresi Disney Channel; çocuklar ve ailelere benzersiz bir yeni yıl sürprizi sunuyor. 31 Aralık ve 1 Ocak’ta Walt Disney Animasyon Stüdyoları’nın 21 dakikalık “Olaf’ın Karlar Ülkesi Macerası” filmi televizyonda ilk kez ekrana geliyor; Karlar Ülkesi hayranı çocuklar, çok sevdikleri Anna, Elsa ve Olaf’ın daha önce hiç yayınlanmamış yepyeni maceralarına ortak oluyor.

"Olaf'ın Karlar Ülkesi Macerası"nda, hepimizin yakından tanıdığı ve çok sevdiği kardeşler Anna ile Elsa yılbaşı zamanının gelmesiyle tüm krallık için sürpriz bir parti düzenlemeye karar verir. Fakat tüm kasaba halkı, Anna ve Elsa’nın çağrısını dinlemek yerine evlerine çekilmeyi tercih ederler. Kız kardeşlerin üzüldüğünü gören Olaf ve Sven, Kristoff’un kızağını alarak kapı kapı dolaşır ve Anna ve Elsa için bir yılbaşı geleneği bulmaya çalışır. Kızağın talihsiz bir kaza sonucunda yanması ve Olaf’ın ormanda kaybolmasıyla her şey değişir. Tüm krallık Olaf’ı bulmak için el ele verir ve böylece Anna ve Elsa’nın dilediği gibi neşeli bir yeni yıl kutlaması da yaparlar.

Olaf’ın Karlar Ülkesi Macerası, 31 Aralık’ta saat 10.30 ve 19.15’te; 1 Ocak Pazartesi ise saat 13:00 ve 18:00’de uyduda her zaman şifresiz yayınlanan Disney Channel’da ekrana geliyor.

Karlar Ülkesi Hakkında:

"Karlar Ülkesi" ilk kez 2013'te izleyiciyle buluşmuş ve film, gişede dünya genelinde 1.27 milyar dolardan fazla kazanmıştı. “En iyi animasyon filmi” ödülüyle Altın Küre sahibi olan filmin, Akademi Ödülleri’nde, “En iyi animasyon filmi” ve “En iyi orijinal şarkı” (Let It Go) olmak üzere 2 Oscar ödülü bulunuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER