Eccho Rights, Ufak Tefek Cinayetler'i ve Cennet'in Gözyaşları'nı NATPE'ye getiriyor

Eccho Rights, Ufak Tefek Cinayetler'i ve Cennet'in Gözyaşları'nı NATPE'ye getiriyor

Ülkemizdeki pek çok dizinin dünya genelindeki dağıtımcılığını üstlenen Eccho Rights, Ufak Tefek Cinayetler'i ve Cennet'in Gözyaşları'nı NATPE'ye getiriyor. Medya ve televizyon sektörünün üst düzey isimlerini bir araya getiren etkinliğin Miami ayağı 16-18 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek.

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği ülkemizde başarılı bir yayın hayatı geçiren Ufak Tefek Cinayetler, "Stiletto Vendetta" ismiyle pazarlanıyor. Eccho Rights'ın üst düzey yöneticilerinden Laura Miñarro dizinin çok lüks bir çevreye ve göz alıcı insanlara sahip olmasıyla diğer Türk dramalarından çok farklı olduğunu belirtti.

Miñarro özellikle Latin Amerika'daki alıcıların her sezon için belli bir bölüm sayısını programlama için önlerinde bulmayı tercih ettiklerini, NATPE'de bu rakama sahip olacaklarını da ekledi ve devam etti:

"Cennet'in Gözyaşları'nın (Cennet) şimdiden altı bölgeye satılması yeni bir dizi için çok iyi ve Latin Amerika da diziye ilgi gösteriyor. İlginç yıldızlar, güçlü kadın başrol ve imkansız bir aşkla çok klasik bir hikaye. Latin Amerika için mükemmel."

Eccho Rights'ın NATPE kataloğunda Hindistan, Kore ve İspanya'dan da içerikler bulunuyor. Hatta şirket Son dizisinin İspanyol uyarlaması El accidente'yi de NATPE'de tanıtacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER