REYTİNG: Perşembe listesinde dizilerin yüzü gülüyor!

REYTİNG: Perşembe listesinde dizilerin yüzü gülüyor!
Yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel yaptığı, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Okan Yalabık, Levent Can, Fatih Artman, Ufuk Bayraktar, Şükran Ovalı, Pınar Deniz, Boran Kuzum, Miray Daner, Berker Güven gibi önemli isimlerin yer aldığı dizisi Vatanım Sensin Perşembe akşamı ekrana gelen yeni bölümü; Total'de yüzde 5,88 reyting, 12,94 izlenme payı ile 4. olurken, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 9.50 reyting ve 21,96 izlenme payı ile ABC 1’ de ise yüzde 8,66 reyting ve 18,70 izlenme payı ile günün en çok izlenen programı oldu.

Yapımcılığını MED Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın paylaştıkları ‘’Bizim Hikaye’’ dizisinde Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’a; Nesrin Cevadzade, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Pınar Töre, Berkay Akın, Evrim Doğan, İsmail Karagöz, Korhan Fırat, Mehmetcan Mincinozlu, Alp Akar, Zeynep Selimoğlu ve Ömer Sevgi eşlik ettiği Bizim Hikaye; Total'de; yüzde 7,45 reyting ve 17,24 izlenme oranı ile 1. olurken, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 6,86 reyting ve 16,64 izlenme payı ile 3., ABC 1’ de ise yüzde 6,85 reyting ve 15,46 izlenme oranı ile 2. sırada yer aldı.

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği, başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen’in paylaştığı Kanatsız Kuşlar; Total'de yüzde 6,81 reyting, 15,48 izlenme payı ile 2. olurken, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 3,92 reyting ve 9,42 izlenme payı ile 7. sıranın sahibi oldu. ABC 1’ de ise yüzde 5,63 reyting ve 12,55 izlenme payı ile 4. sırada yer aldı.


Reyting listesinin tamamını görmek için TIKLAYINIZ!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER