Söz'ün yeni fragmanında Agah ve Yavuz hesaplaşması var!

Söz'ün yeni fragmanında Agah ve Yavuz hesaplaşması var!
Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi ‘SÖZ’ün yayınlanan yeni bölüm fragmanı nefes kesti. 

Yapımını ‘TIMS&B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı ‘SÖZ’, 25 Aralık Pazartesi akşamı Star TV’de ekrana gelecek olan 27. bölümüyle yine çok konuşulacak.

Sosyal Medyayı Salladı
Her bölümüyle reyting rekorları kıran ‘SÖZ'ün  yayınlanan 27. bölüm fragmanı nefes kesti. Heyecan, aksiyon ve sürprizlerle dolu sahneleriyle yeni bölüm fragmanı, yayınlandıktan kısa süre sonra sosyal medyada izlenme ve paylaşım rekorları kırdı.

F 16’lar Müdahale Ediyor
Timin  canlı bombaları imha etmek için verdiği insanüstü çaba ekrana gelecek. Çolak'ın canlı bomba yuvasını tespit eden Kıdemli üsteğmen Yavuz ve ekibi baskın yapmak üzereyken Hatice ve amcasıyla karşılaşmaları izleyenleri şoke etmişti. F16’ların müdahalesinin ekrana geldiği heyecan dolu fragmanda timin ve Hatice'nin akıbeti büyük merak konusu.Yavuz ve Agah Karşı Karşıya Geliyor
Yayınlanan fragmanla daha önce kaçmayı başaran Agah'ın yeniden Yavuz'la karşı karşıya geleceği ortaya çıktı. İntihar etti zannettiği annesinin, ölüm emrini Agah'ın verdiğini yıllar sonra öğrenen Yavuz'un büyük hesaplaşması yeni bölümde ekrana gelecek. Merakla beklenen bölümde acaba Yavuz, annesi ve Agah'ın arasındaki neler olduğu öğrenebilecek mi?

‘SÖZ’ sürprizlerle dolu yeni bölümüyle 25 Aralık Pazartesi günü saat 20:00'da Star TV'de
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER