​Cartoon Network’ten çocuklara yılbaşı sürprizi geliyor!

​Cartoon Network’ten çocuklara yılbaşı sürprizi geliyor!
Sevilen çocuk kanalı Cartoon Network yeni yılı bol ödüllü bir yarışmayla kutluyor. 7-24 Aralık tarihleri arasında www.cartoonnetwork.com.tr adresinde, Cartoon Network’ün en sevilen çizgi filmleriyle ilgili sorulara yanıt verenler arasından seçilecek 50 kişi yılbaşı ödüllerinin sahibi olacak. İçinde sürpriz hediyelerin yer aldığı Cartoon Network yılbaşı hediye paketi, Ben 10 bilgisiyar oyunu indirme kodları ve 1 ay geçerli TV+ üyeliği Cartoon Network web sitesinde kazananları bekliyor.

7-24 Aralık tarihleri arasında yarışmaya katılmak isteyen çocukların tek yapması gereken www.cartoonnetwork.com.tr adresine girerek soruları cevaplamak. Kazananların jüri tarafından belirleneceği yarışmada 50 kişi, içerisinde çanta, termos, defter, takvim, Ben 10 oyuncakları ve bilgisayar oyunu indirme kodlarının yer aldığı Cartoon Network yılbaşı özel hediye paketlerinin ve 1 ay geçerli TV+ üyeliğinin sahibi olacak.

Kazananlar 2 Ocak tarihinde Cartoon Network web sitesi ve Facebook sayfasından duyurulacak.

Powerpuff Girls, Ben 10, Adventure Time, Gumball, Kafadar Ayılar ve daha birçok en sevilen çizgi film yepyeni macera dolu bölümleriyle Cartoon Network ekranlarında çocukları bekliyor. Ayrıca birbirinden eğlenceli klipler, oyunlar ve daha fazlası cartoonnetwork.com.tr web sitesinde.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER