Big Little Lies'ın ikinci sezonuyla ekrana döneceği kesinleşti

Big Little Lies'ın ikinci sezonuyla ekrana döneceği kesinleşti

HBO'nun ilk sezonuyla büyük beğeni kazanan, Emmy'de de sekiz ödül kazanan minisi Big Little Lies'ın bahar mevsiminde yeni sezonunun prodüksiyonunun başlayabileceği haberini kasım ayında vermiştik. HBO'dan dizinin yeni sezon için resmi onay geldi.

Yeni sezon da ilki gibi yedi bölüm sürecek. Gelecek sezon için programı uygun olmayan Jean-Marc Vallée'nin yerine yönetmenlik görevini Andrea Arnold üstlenecek. Oyuncu kadrosunun büyük bir çoğunluğunun geri dönmesi bekleniyor. Ancak kontrat aşamasında olan oyunculardan şimdiye kadar Reese Witherspoon ve Nicole Kidman ile anlaşıldı. İlk sezonun senaryosunu yazan David E. Kelley de projeye dönenlerden. Üstelik gelecek sezonun senaryoları şimdiden hazır.

HBO'nun açıklamasına göre ilk sezonu Liane Moriarty'nin yazdığı aynı isimli romandan uyarlanan dizinin yeni sezonunda yalanların habisliği, evliliklerin kırılganlığı, ebeveynlikteki vahşilik, ilişkilerin bozulması, sadakatin sarsılması gibi konular olacak. Tabii duygusal ve fiziksel yaralanmanın da sezona dahil olma ihtimali bulunuyor.

Ayrıca David E. Kelley, Liane Moriarty, Nicole Kidman ve Reese Witherspoon ikinci sezonda da yapımcı pozisyonda yer alacaklar.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER