Prens Harry ve Meghan Markle nişanlandılar!

Prens Harry ve Meghan Markle nişanlandılar!

Bir süredir beklenen nişan haberi nihayet geldi. Britanya Krallığı'ndan Prens Harry ve kız arkadaşı aktris Meghan Markle nişanlandıklarını duyurdular.

Resmi duyuru ilk olarak Clarence House'un resmi Twitter hesabından yapıldı. Kensington Palace'ın resmi Twitter hesabı da onu izleyerek konuyla ilgili bir dizi tweet yazdı. Çiftin düğünü gelecek yıl bahar mevsimi içerisinde yapılacak. Düğün günü ve diğer detaylar ise daha sonra duyurulacak.

Meghan Markle'ın nişan yüzüğü Prenses Diana'nın kullandığı iki pırlantadan oluşuyor. Ayrıca Suits dizisiyle bilinen aktristin ve rol arkadaşı Patrick J. Adams'ın sekizinci sezon için geri dönmeyeceği iki hafta önceden açıklanmıştı. Düğünle birlikte Prens Harry'nin Sussex Dükü olması da bekleniyor. Dolayısıyla Markle bir engel çıkmazsa Sussex Düşesi olacak. Amerika vatandaşı olan oyuncunun öncelikle İngiltere vatandaşlığını da alması ve bazı formaliteleri tamamlaması gerekli.

Suits dizisinde Markle'ın karakteri Rachel'ın partneri Mike'ı canlandıran Patrick J. Adams'ın nişan haberinden sonra attığı tweet de oldukça beğenilen tepkilerden birisi oldu.

(Sadece süt almaya gittiğini söylemişti)


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER