Patrick J. Adams ve Meghan Markle Suits'ten ayrılıyor

Patrick J. Adams ve Meghan Markle Suits'ten ayrılıyor
Suits dizisinin iki oyuncusu daha diziden ayrılıyor.

Altıncı sezon finalinde Jessica karakterini canlandıran Gina Torres'in ayrılmasının ardından Patrick J. Adams ve Meghan Markle'ın da ayrılacağı haberi geldi. Suits'te şimdilerde yedinci sezonunun kalan altı bölümü çekiliyor ve sezon finali bölümüyle birlikte dizi başladığından beri kadroda olan ikili veda edecekler.

Ayrıca USA Network’ün yakında diziye sekizinci sezon onayı verdiğini duyurması da bekleniyor. Oyuncuların kontrat aşamasında olduğu dizide Adams bir süredir görüşmelere devam etse de haberlerde diğer projelere yöneldiği belirtiliyor. Markle'ın ayrılığı ise daha tahmin edilesi. Bir süredir hakkında ayrılacağına yönelik haberler çıkan aktris geçtiğimiz yıldan beri Prens Harry ile sevgili ve çiftin yakında nişanlanması bekleniyor. Bu nedenle Markle oyunculuktan uzaklaşarak kendisini hayır işlerine daha çok adayacak.

Bununla birlikte Patrick J. Adams ana karakter olarak ayrılsa bile  gelecek sezonda konuk oyunu veya bölüm yönetmeni olarak dizide yer alabilir. Gina Torres de ayrılık kararının ardından arada görünmeye devam etmişti ve Jessica’nın merkezinde olduğu bir uzantı projesi hazırlanmaya başlandı. Yedinci sezon finalinde ana karakterler Chicago’ya Jessica’ya yardım etmek için gidecekler.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER