The Affair'in 4. sezonunun kadrosu genişliyor

The Affair'in 4. sezonunun kadrosu genişliyor

Showtime'ın ödüllü ve sevilen draması The Affair'in dördüncü sezonunun hazırlıkları devam ediyor. Diziye birden fazla bölümde yer almak üzere Russell Hornsby, Tim Matheson ve Dina Meyer'ın katıldığı açıklandı.

Dördüncü sezonda dört ana karakter kendi yörüngelerinde ve diğerlerinden uzaklaşmış olarak izleyici karşısına çıkacak. Başladıkları noktanın artık çok uzağında olan karakterler yeni bir ilişkinin içindeler ve geçmişi tamamıyla arkalarında bırakmanın kararını vermeleri gerek.

Hornsby, Sanaa Lathan'ın canlandıracağı Janelle'in eski kocası ve Noah'ın rakibi Carl'ı canlandıracak. Matheson ve Meyer ise Alison'ın geçmişinden paylaşmak üzere oldukları şok edici bir bilgi olan bir çifti oynayacaklar.

Netflix'in yeni dizilerinden Seven Seconds'ta ana karakter olarak yer alan Hornsby'nin kariyerinde Lincoln Heights ve In Treatment gibi diziler de bulunuyor. Gelecek ay vizyona girecek Jumanji: Welcome To The Jungle filmiyle ekran karşısına çıkacak Matheson, Hart of Dixie ve The West Wing dizileriyle biliniyor. Meyer ise Kingdom ve The Magicians dizileriyle bilinmekte.

The Affair gelecek yıl içinde yayına girecek. Diziyi ülkemizde FOX Life yayınlıyor


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER