REYTİNG: Diriliş Ertuğrul dizisinden yeni bir reyting rekoru daha geldi!

REYTİNG: Diriliş Ertuğrul dizisinden yeni bir reyting rekoru daha geldi!
Birbirinden iddialı yapımlarla yeni yayın dönemine hızlı bir giriş yapan TRT 1’in başarısı izlenme oranlarına da yansıyor. TRT 1’in rekortmen dizisi Diriliş “Ertuğrul” 22 Kasım Çarşamba akşamı reytinglerde en yüksek puanı aldı.

TRT 1’in reyting rekortmeni ve fenomen hale gelen dizisi Diriliş Ertuğrul, Çarşamba günü yayınlanan 96. bölümüyle yeni bir rekora imza attı. Başladığı günden beri reyting listelerinin zirvesinde yer alan dizi son bölümünde ABC 1’de 20,32, AB’de 20,53 ve TOTAL’de 16,04 oranlarıyla en yüksek puan alan ve en çok izlenen yapım oldu.

Diriliş Zirvedeki Yerini Koruyor!

Yayınlandığı günden beri ABC 1, AB ve TOTAL gruplarında birinci olan dizi önceki akşam Ertuğrul’un obasına döndüğü, Dündar’ın Hanlı Pazar’ı satmasını engellediği ve Selçuklu Sultanı Keykubat tarafından "Uç Beyi" olarak ilan edildiği bölümüyle, izleyicileri televizyon ekranlarına kitlerken ABC 1’DE 20,32 reyting ve 39,35 share, AB’de 20,53 reyting ve 42,02 share, TOTAL’de 16,4 reyting ve 34,69 share oranlarıyla yeni bir rekora daha imza attı. Diriliş Ertuğrul aldığı reyting oranlarıyla son yıllarda en çok izlenen yapım olmayı başardı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER