REYTİNG: Total; Kanatsız Kuşlar izlerken, AB; Vatanım Sensin dedi!

REYTİNG: Total; Kanatsız Kuşlar izlerken, AB; Vatanım Sensin dedi!
Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel yaptığı, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Okan Yalabık, Levent Can, Fatih Artman, Ufuk Bayraktar, Şükran Ovalı, Pınar Deniz, Boran Kuzum, Miray Daner, Berker Güven gibi önemli isimlerin yer aldığı reyting rekortmeni dizisi “Vatanım Sensin” önceki akşam ekrana gelen yeni bölümü ile yine zirvedeki yer aldı.

“Vatanım Sensin” in Perşembe akşamı ekrana gelen yeni bölümü A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 8.56 reyting ve 20.91 izlenme payı ile ABC1’de ise yüzde 8.02 reyting ve 18.04 izlenme payı günün en çok izlenen programı oldu.

Vatanım Sensin Sosyal Medyada da Çok Konuşuldu.

Sosyal Medya’da da çok konuşulanlar arasında olmayı başaran “Vatanım Sensin”,  #KavuşmaVakti hashtag’i hem Türkiye hem de Dünya listesinde TT oldu. Türkiye sıralamasında uzun süre zirvede kalan dizi 85.362 adet tweet aldı.atv’nin beğeniyle izlenen dizisi Kanatsız Kuşlar, geçtiğimiz akşam yayınlanan 22. bölümüyle Tüm Kişiler izlenme kategorisinde ilk 100 program arasında zirveye yerleşti.
 
Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan dizinin 22. bölümü Tüm Kişiler’de %7,39 izlenme oranı ve %17,93 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.
 
Kanatsız Kuşlar’ın 22. bölümü etiketi etiketi #YenidenSevsenBeni  , bölüm başladıktan kısa süre sonra Twitter Türkiye Trending Topics listesine girdi! #YenidenSevsenBeni  etiketi, 3. sıraya kadar yükseldiği Twitter Türkiye Trending Topics listesinde, bölüm sonuna kadar kalmayı başardı.
 
Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun’un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar’da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor. 
 
Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile  çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER