Mutluluk Zamanı'nın Samsun galası gerçekleşti!

Mutluluk Zamanı'nın Samsun galası gerçekleşti!
Başrollerini Barış Arduç, Elçin Sangu ve Cengiz Bozkurt'un üstlendiği Mutluluk Zamanı'nın Samsun galası gerçekleşti.

Türkiye turnesinde gittikleri her şehirde büyük bir coşkuyla karşılanan Elçin Sangu, Barış Arduç ve yönetmen Şenol Sönmez'i Samsun'da da oldukça kalabalık bir hayran kitlesi karşıladı. Samsun Piazza Avm'de gerçekleşen gösterim öncesi buluşmada oyuncular, seyircilerle selfie pozu çekti. Gösterim öncesi salonları tek tek gezerek seyircilere teşekkür eden Arduç ve Sangu ardından hayranlarıyla birlikte filmi izledi.

SIRA YURT DIŞI GALALARINDA!

Mutluluk Zamanı oyuncuları tamamladıkları Türkiye turnesinin ardından yurtdışı galalarına devam edecek. Elçin Sangu ve Barış Arduç 13 Kasım'da Berlin, 15 Kasım'da ise Brüksel seyircisiyle buluşacak.

Yapımını NuLook’un, yapımcılığını Muzaffer Yıldırım’ın yaptığı, yönetmenliğini Şenol Sönmez'in, senaryosunu  ise ünlü oyuncu Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer'in kaleme aldığı film 10 Kasım'da seyirciyle buluştu.

‘Mutluluk Zamanı’ Hikaye
 
Asıl sevginin, mükemmeliyette değil kusurların içinde saklı olduğunun anlatıldığı  ‘Mutluluk Zamanı' filminde; geçmişiyle yüzleşmeden kendi 'Mükemmel' hayatını yaratan Mert (Barış Arduç) ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran Ada'nın (Elçin Sangu) hikayesi en romantik haliyle beyaz perdeye aktarılıyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER