Rubato ile Başka Şarkı'nın ilk konuğu Sıla olacak!

Rubato ile Başka Şarkı'nın ilk konuğu Sıla olacak!
Sıla‘dan ilk kez arabesk şarkı!
 
Türkiye'nin usta müzisyenleri Fatih Ahıskalı, Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün'den oluşan Rubato, Kral Pop TV'de yayınlanacak  "Başka Şarkı" programının çekimlerine başladı. Programda, unutulmaz şarkılar başka bir tatla, yeni bir yorumla yer alacak. Programın ilk konuğu ise müzik hayatında onuncu yılını kutlayan Sıla Gençoğlu oldu.
 
Sıla ve Rubato bu ilk buluşmada çok konuşulacak bir performansa imza attı. Bestesi Sıla &Efe Bahadır imzası taşıyan “Oluruna Bırak” ile bestesi Fatih Ahıskalı'ya ait “Saki” ve “Yan Benimle” gibi Sıla şarkıları da "Rubato ile Başka Şarkı"da yeni bir yorumla izleyiciyle buluşacak. Programda ayrıca unutulmaz İbrahim Tatlıses şarkısı “Yıkılmışım Ben” ve bir Muazzez Abacı klasiği olan “Vurgun”a, Sıla kendi yorumunu katacak.
 
Sıla “İbrahim Tatlıses şarkısı söylemeyi cesaret edememiştim”
 
Sıla “İbrahim Tatlıses acayip bir şarkıcıdır. Onu dinlememek çok ayıp olur. İbrahim Tatlıses şarkısını  bugüne kadar söylemeye cesaret  edememiştim. Bence birçok sanatçı da onun şarkılarını söylemeye cesaret edememelidir” dedi.
 
Müzisyenlerin ortak hikayeleri, kahkaha dolu anılar ve çok daha fazlası “Rubato ile Başka Şarkı” programıyla ekrana geliyor.  İlk konuğu Sıla olan “Rubato ile Başka Şarkı”, 11 Kasım Cumartesi 21.00’de Kral Pop TV’de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER