Gordon Ramsay ile Mutfak Dahisi, 24Kitchen ekranlarına geliyor!

Gordon Ramsay ile Mutfak Dahisi, 24Kitchen ekranlarına geliyor!
Ünlü şef Gordon Ramsay’in elinden çıkan tabakları birebir hazırlamaya çalışan yarışmacıların kıyasıya mücadele ettiği “Mutfak Dahisi” 10 Kasım’dan itibaren hafta içi her akşam saat 20.00’de 24Kitchen’da izleyicilerle buluşuyor.

Dilini tutamaması ile tanınan dünyaca ünlü şef Gordon Ramsay, çetin çekişmelerle dolu yeni bir yarışma ile 24Kitchen ekranlarına geliyor. Çok sevilecek yeni programında geleneksel yemekler, çetin çekişmelerin yaşanacağı bir oyuna dönüşüyor. Profesyonel aşçılardan yemek tutkunlarına, herkesin yer alabileceği yarışmada katılımcılar «Mutfak Dahisi» ünvanı ve nakit para ödülü için birbirleriyle kıyasıya yarışıyor. Yarışmada katılımcılar, program başında Gordon Ramsay tarafından hazırlanan yemekleri aynı şekilde yapmaya çalışıyor.

Lezzetli ve çekişmeli bir eğlence vaat eden “Mutfak Dahisi” 10 Kasım’dan itibaren hafta içi her akşam saat 20.00’de 24Kitchen ekranlarına geliyor.

Dünyaca ünlü şefleri ve kaliteli içerikleriyle bir yemek kanalından çok daha fazlası olan 24Kitchen D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+ platformlarından izlenebiliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER