Ekim ayında da en çok izlenen kanal ATV oldu!

Ekim ayında da en çok izlenen kanal ATV oldu!
atvyayınladığı dizi ve programlarıyla Ekim ayında da Tüm Gün - Tüm KişilerTüm Gün - 20+ABC1 ve Prime Time - Tüm Kişiler kategorilerinde en çok izlenen kanal oldu.
 
Kantar Medya’dan alınan verilere göre, Ekim ayında da yüksek izlenme oranlarına sahip olan atv, birinciliğini bırakmadı.
 
“Dizi atv’de izlenir!”
Kaliteden ödün vermeden zirvede kalan atv, en çok izlenen kanal olma unvanını taşımaya devam ediyor. atv’yi, ilgiyle takip edilen, sabah kuşağının reyting rekorları kıran ve milyonları ekrana kilitleyen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, 10 sezondur ekranda yer alan Esra Erol’da, gündemin nabzını tutan haber programları atv Ana Haber Bülteniatv Gün OrtasıKahvaltı  Haberleri, atv’de Hafta SonuSon Durak dünyanın en çok kazandıran ve izlenen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster, samimi ve hoş sohbetiyle izleyenlerin gönlünü fetheden Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun programlarıatv ekranının sevilen, çok izlenilen dizi ve programları ile ilgili pek çok çok detay ile özel ana ulaşabileceğiniz Dizi TV, izleyicinin beğeniyle takip ettiği dizilerden, yetimhanede ailesiz büyüyerek hayata tutunmaya çalışan 5 genç kızın hayat hikâyesi Kırgın Çiçekler, yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin efsane bir oyuncu kadrosuyla ekrana aktarılan hikâyesi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Safranbolu’dan İstanbul’a uzanan bir aşk hikâyesi Seven Ne Yapmaz,  hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ve çocukları için her türlü fedakârlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç iç geçen öyküsünün anlatıldığı Kanatsız Kuşlar, gençliği cezaevinde geçmiş, sevmeyi öğrenmeye fırsatı olmamış Ali ve hiç kimseyi sevmeyen Mavi’nin yürek burkan hikâyesi Aşk ve Mavi,  bir kadının, bir annenin sırlarla dolu geçmişi; hiç kopmayan kördüğüm haline gelen bağların, gerçek aşkın hikâyesi olan yeni sezonun yeni dizilerinden Cennetin Gözyaşları birinciliğe taşıdı.
 
Milyonları ekrana kilitleyen atv, bu yıl da coşku, sevgi, aşk, tutku ve heyecan dolu dizilerle kaldığı yerden devam ediyor. İzleyiciyi ekran başına kilitleyen kanal, “Dizi atv’de izlenir” sloganını bir kez daha yineliyor…

 BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER