Çukur'dan spoiler var: Sena da Çukur'a geliyor!

Çukur'dan spoiler var: Sena da Çukur'a geliyor!
Show TV’nin yeni fenomen adayı dizisi, Ay Yapım imzalı Çukur’un üçüncü bölümünden ilk sahne yayınlandı. Yamaç’ın, Sena’yı zorla Çukur’a getirdiği ve “bu odada oturacaksın, ben söyleyene kadar bu evden çıkmayacaksın!” diyerek kendisine direnen Sena’yı şok ettiği tanıtım izleyenlere heyecanlı dakikalar yaşattı.

Çukur’un ekrana gelen ikinci bölümünde; ağabeyi Kahraman’ı kaybeden, babasını yoğun bakımda bulan Yamaç, Çukur’a geri döndü. Olanlardan dolayı Vartolu’ya hesap soran Selim’in yaşadığı vicdan azabı geçmedi. Koçovalılar tarafından öldürülen ve üzerine bomba düzeneği yerleştirilen baloncunun, Vartolu’nun mekanında patlatıldığı anlar soluksuz izlendi. Yamaç aklından çıkaramadığı ve sürekli izlediği Sena’nın yaşadığı acıya uzaktan şahit olmaya devam etti. Sena ise sevdiği adama ulaşamayınca İzmir’e ailesinin yanına döndü. Yamaç’ın hastanede yatan babası İdris Koçovalı’yı büyük bir tehlikeden kurtardığı ve Vartolu’yla tanıştığı aksiyon dolu sahnelerde adrenalin doruk noktasına çıktı. Babasının yardımıyla Yamaç hakkında bilgilere ulaşan ve evine dönen Sena, Yamaç’ı karşısında görünce büyük bir şok yaşadı. Sena’nın evinin karşısında pusu kuran Vartolu’nun adamlarının tetiklere asılmasıyla ikilinin büyük bir tehlike altına girdiği heyecan dolu final sahnesinde nefesler tutuldu.
 
Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı ‘Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Mustafa Üstündağ, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın ve Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş yer alıyor. Bu oyunculara Çetin Sarıkartal, Kadir Çermik, İrem Altuğ, Zeynep Kumral, Boncuk Yılmaz, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Elif Doğan, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Mustafa Kırantepe, Halil Babür, Doruk Nalbantoğlu, Ilgaz Kocatürk, Doğancan Sarıkaya ve Berk Pamir eşlik ediyor.

Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü 6 Kasım Pazartesi günü saat 20.00'de Show TV'de!

İşte "Çukur"un 3. bölümünden ilk sahne! 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER