Silk Way Star Müzik Yarışması, Dream Türk TV ve NetD Müzik’te ekrana gelecek!

Silk Way Star Müzik Yarışması, Dream Türk TV ve NetD Müzik’te ekrana gelecek!
Tarihi İpek Yolu ülkeleri ve Türkiye’nin katılımı ile 12 Ekim’de Kazakistan’da başlayan “Silk Way Star” (İpek Yolu Yıldızı) televizyon müzik yarışmasında haftalar ilerledikçe heyecan tırmanıyor. 12 bölümden oluşan yarışma, gala konserine kadar devam edecek. Kazakistan’da çekimleri gerçekleştirilen bu muhteşem müzik yarışmalarının Türkiye’deki resmi yayıncısı Dream Türk TV olurken, yarışma 9 ülkede yayınlanıyor ve milyonlarca izleyiciye ulaşıyor.

Silk Way Star’ın Dream Türk TV’de 26 Ekim Perşembe saat 21:00’de yayınlanacak 3. bölümünde ise, yarışmacılar dünyada hit olmuş şarkıları kendi tarzlarında yorumlayacak. Türkiye adına yarışan Fulin, yarışmanın 3. Bölümünde Katy Perry’nin beğenilen şarkısı “Changed to the rhythm”i seslendirirken, sahne kostümleri ile ve saç tasarımı ile Katy Perry rüzgarı estirmeye hazırlanıyor.

Kazakistan Devlet Televizyonu tarafından desteklenen bu özel proje, 9 ülkede yayınlanıyor ve milyonlarca müziksever eşsiz bir yarışmaya tanıklık ediyor. Kazakistan’dan Azerbaycan’a, Kırgızistan’dan Gürcistan’a tarihi İpek Yolu’nda yer alan dokuz ülkenin katıldığı yarışma, bu anlamda da bir ilk olma özelliği taşıyor.

On iki bölümden oluşan yarışmanın Türkiye’deki resmi yayın ortağı Dream Türk TV olurken, dokuz kişiden oluşan uluslararası jüride Türkiye temsilcisi olarak Doğan Music Company’den (DMC) Yapım ve Pazarlama Direktörü Özden Bora yer alıyor. Bu özel yarışmanın kazananı ise, uluslararası jürinin verdiği oylarla belli olacak.

“Silk Way Star” yarışmalarını internetten takip etmek isteyenler ise, dünya genelinde en çok izlenen 3. YouTube kanalı olan NetD Müzik’in yeni projesi NetD Music World YouTube kanalından (youtube.com/user/Netdmusic) takip edebilecek.
Müzikseverlerin beğenisini kazanan Dream Türk  TV’ye; D-Smart 112. kanaldan, tivibu 166. kanaldan, Türksat 4A uydusundan, dreamturk.com.tr ve blutv.com.tr’den erişilebilir.

Siz de tarihi İpek Yolu ülkelerinin katıldığı bu özel yayını sakın kaçırmayın!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER