UnREAL'ın 4. sezonu için hazırlıklar başladı

UnREAL'ın 4. sezonu için hazırlıklar başladı
Lifetime kanalının üçüncü sezonu merakla beklenen dizisi UnReal'ın ilk tanıtımının geçtiğimiz hafta gelmesinin ardından dördüncü sezondan da haberler gelmeye başladı.

Everlasting isimli bir flört yarışmasının perde arkasını anlatan dizinin 26 Şubat'ta başlayacak üçüncü sezonunun merkezinde kadın bir isim olup erkeklerle tanıştığı sezon işlenecek. Dördüncü sezonda ise bu sefer ilk üçünün aksine yarışmada hem kadın hem de erkek yarışmacılar olacak.

Carol Barbee'nin yerine gelerek diziyi yürütmeye başlayan Stacy Rukeyser, üçüncü sezon gibi dördüncü sezonda da yürütücü olarak görev yapmaya devam edecek. Dördüncü sezon sekiz bölüm sürecek. Kadroya katıldığı açıklanan isimlerse şu şekilde: François Arnaud, Meagan Holder, Natalie Hall, Alejandro Muñoz, Alli Chung, Meghan Heffern ve Christopher Russell.

* Tommy | (Arnaud): Bir oyun şovu yapımcısı olan karakter oradan kurtulup büyüklerin ligine katılma şansı yakalıyor.

* Noelle | (Holder): Emlakçılık yapan ancak reality şov dünyasının sevilen ismi olmayı başarmış karakter kendi sezonunda ikinci olarak son anda terk edilmiş. Tarihin tekerrür etmesine izin vermeye niyeti yok.

* Candi | (Hall): Miami'de yaşayıp striptiz olarak çalışan bekar bir anne. Yarışmayı hiç izlememiş olsa da şovun büyük bir hayranı rolünde.

* Rodrigo | (Muñoz): Kendini beğenmiş uluslararası ünü olan bir futbol yıldızı. Bütün kızların dikkatini çekecek.

* Skye | (Chung): Bütün sınırlamaları kapının arkasında bırakmış, parti yapıp eğlenmeye gelmiş biri.

* Sofia | (Heffern): Eski kreş öğretmeni. Kendi Everlasting sezonundan kalan kötü kız imajını değiştirip izleyicilere kendisini sevdirmeyi planlıyor.

* Jack | (Russell): Everlasting'de finale kalıp seçilememiş, sonrasında merkezdeki damat adayı olmuş ve bu sefer de yanlış kızı seçmiş. Üçünc seferin uğurlu gelmesini umuyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER