Karga Seven Pictures, yeni bir yarışma formatı için hazırlanıyor!

Karga Seven Pictures, yeni bir yarışma formatı için hazırlanıyor!
PRIME TIME’A BENZERSİZ BİR ŞARKI YARIŞMASI “THE FINAL FOUR” GELİYOR!

Los Angeles kökenli yapım şirketi Karga Seven Pictures, Türk televizyonları için dizi ve format hazırlamak üzere sektöre bu yıl hızlı bir giriş yaptı. Karga Seven Pictures, Fox TV ekranlarında yayın hayatına başlayan “Kayıtdışı”dizi projesinin ardından, yakında yepyeni bir şarkı yarışması ile de ekranların renklenmesini sağlayacak.
 
DÜNYA EKRANLARINDA

Dünyaca ünlü format şirketi Armoza; prime-time’a uygun olarak hazırlanan; yarışmacılarına ilk günden şöhret ve lüks dolu bir hayat sunan şarkı yarışması “The Final Four” programı için Türkiye’den Karga Seven Pictures ile anlaştı. Türkiye bu formatı satın alan 8. ülke doldu.
 
Geçtiğimiz aylarda Cannes’da düzenlenen MIPTV fuarında sunumu gerçekleştirilen ve hemen ardından Amerika’da Fox, Rusya’da ise CTC ile anlaşan Armoza, Türkiye’de formatın yerel ugulamasını Karga Seven Pictures’e teslim etti. Kanal görüşmeleri ilerleyen “The Final Four” için  hedef,  2018’de yayında olması.
 
HEM YETENEK HEM POPÜLARİTE YARIŞMASI

The Final Four sezon açılışını süperstar kalitesinde 4 finalist ile yapacak. Üç kişilik bir müzik jürisi tarafından yarışma ekrana gelmeden önce seçilecek olan bu finalistler, VIP standartında bir yaşama başlayacak ve yerlerini almak isteyen umut dolu yarışmacılara karşı koltuk mücadelesi verecekler. Her bölümde finalistlerden birinin yerini çalıp son 4 finalist arasına girmeye çalışacak olan yarışmacıların sadece sesleri değil kişilikleri de bu yarışmada büyük rol oynayacak.
 
Kameralar tarafından sürekli takip edilen finalistlerin hayatları off prime time’da ve sosyal medya mecralarında yayına sunulduğunda bu yarışmanın drama bölümü de izleyenleri yarışmaya bağımlı kılacak. Özel bir uygulama aracılığıyla herkesin başvurabileceği yarışmada sadece en iyiler finalistlere meydan okuyabilecek.
 
Onlara sunulan hayatları hazmedebilecekler mi? Egolarına ve birbirlerine yenilmeden, çatışmalar içinde kendilerini doğru ifade edip izleyenlerin kalbini kazanabilecek ve koltuklarını koruyabilecekler mi? Sorularını ekrana gelen her bölümde izleyenlere hissettirecek olan bu yüksek tempolu yarışmanın jüri üyeleri de yarışmacılar kadar renkli isimlerden oluşuyor.
 
KANAL GÖRÜŞMELERİ BAŞLADI

“The Final Four” için yarışmacı ve jüri arayışına başlayan Karga Seven Pictures Genel Müdürü Özer Sata “Global potansiyeli olan bu yarışma için çalışmalara başladık, hedefimiz 2018’in ilk aylarında yarışmayı ekranlara taşımak. Bizim için en eğlenceli olan kısım yetenekleri ve renkli kişilikleri ile ekranlara çıkaracağımız finalistleri ve bu yarışmaya yön verecek jüri üyelerimizi bulmak. En zoru ise; bu yarışmayı katacağı değerle ekranlarına taşıyacak olan kanala karar vermek olacak. Görüşmelerimiz  tüm hızıyla devam ediyor. Armoza ile çalışmaktan ve yeni süper starları Türkiye sahnesine çıkaracak olmaktan dolayı çok heyecanlıyız.” dedi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER