Sons of Anarchy'nin uzantısı Mayans MC ikinci başrolü belli oldu

Sons of Anarchy'nin uzantısı Mayans MC ikinci başrolü belli oldu

FX kanalının 2014'te final yapan dizisi Sons of Anarchy için uzantı planlandığı haberinin ardından geçtiğimiz Aralık'ta hazırlıklara başlandığı haberi gelmişti. Ancak temmuz ayında pilot bölümden memnun kalınmayınca dizinin yeniden çekileceği açıklandı.

Uzantının yeni başrolünün Michael Irby (True Detective, The Unit) olduğunun haberinden sonra ikinci başrol de belli oldu. Son olarak Law and Order: SVU'da yer alan Danny Pino yeni versiyonun oyuncularından oldu.

Sons of Anarchy'de kendisine önemli yer edinen, Kuzey Kalforniya ve Nevada'da faliyet gösteren Mayans motorsiklet kulübünün merkezinde olacağı uzantı dizi, Jax Teller sonrası dünyada geçecek. Norberto Barba'nın yapımcı ve yönetmen olarak katıldığı projede Sutter dikkatini senaryoya yoğunlaştırırken, Barba ise yeniden çekimleri yapacak.

Pino'nun karakteri de Irby gibi yeni oluşturulan bir karakter. Oyuncu pilot bölüm onay aldığı takdirde Miguel Galinda isimli Galindo kartelinin kurucusu Jose Galindo'nun oğlunu canlandıracak. Miguel aile hayatında bazı sorunlar yaşasa da sınırın iki tarafındaki ticareti başarıyla yürüten eğitimli ve karizmatik birisidir.

Pino'nun kariyerinde Cold Case, Braindead, Scandal, Burn Notice ve Chicago P.D. gibi çeşitli diziler bulunuyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER