Dreamers Talent Agency sektöre yeni yetenekler kazandıracak!

Dreamers Talent Agency sektöre yeni yetenekler kazandıracak!
Dreamers Talent Agency, 30 yılı aşan medya ve iletişim sektörü tecrübeleri ile tanınan Gülistan Tartar ve Ayşe Sarp tarafından öncelikli işi TV, Sinema, Tiyatro ve Dijital Medya’da ‘Oyuncu Temsilciliği’ olmak üzere Ekim 2017’de İstanbul’da kurulmuştur. Dreamers, oyuncu temsilciliğinin yanı sıra tüm bu alanlarda Yönetmen ve Senarist temsilciliği adına da çalışmalar yürütecektir. Dreamers Talent Agency, yeni nesil bir anlayış ile yeni yetenekler keşfetmek ve sektördeki tüm başarılı isimlerin kariyerlerini doğru yönetmelerini sağlamak üzere örgütleniyor.
   
Dreamers, gösteri dünyasının kronikleşmiş sorunlarını çözmeye yönelik çözümler üretecek.
Dreamers,  oyuncu temsilciliği sektöründe gördüğü açıkların en başında gelen  ‘Stratejik Pazarlama İletişimi’ kapsamında ‘Marka Konumlandırma’ ‘Dijital Persona Yönetimi’ gibi Yeni Medya’nın iyice belirginleştirdiği ihtiyaçlara paralel hizmet eksikliğini gidermeyi planlamaktadır. Dreamers ayrıca ‘Styling’ ve ‘Kariyer Planlaması’ gibi değişik disiplinlerde de geniş danışman kadrosu ve kardeş şirketleri ile gösteri dünyası çalışanlarına 360 derece hizmet verebilmeyi temel vizyonu olarak benimsemiştir.
 
Dreamers, hayal kurmayı hiç bırakmayanların buluştuğu yer…
Ayşe Sarp ve Gülistan Tartar Dreamers’ı; adından da anlaşılacağı üzere; ’Şartlar ne olursa olsun hayal kurmayı hiç bırakmayanların buluştuğu yer’ diye tarif etmektedirler. Bu bağlamda Dreamers, Yeni Medya’nın yaratıcı ihtiyaçlarının farkında, trendleri ve dünyayı takip eden, oyuncuların her türlü sosyal hakkının korunması ve takibi konusunda çalışan, kanal-yapımcı sözleşmelerini bu esaslara bağlı yöneten, saha temsiliyetini önemseyen, değer yaratan stratejiler ile iş üretmeye çalışan, doğru projeleri bulup açığa çıkartan, gerekirse oluşturan, kısacası her alanda yaratıcı, hep dinamik ve mutlaka insan odaklıdır ve ‘Bizimle ortak bir çatı altında buluşmak isteyen tüm oyuncu ve oyuncu adaylarını, yönetmen ve senaristleri aramıza bekliyoruz’ diyorlar.

Kim Kimdir
Gülistan Tartar, ODTÜ Felsefe ve İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümlerinden mezun oldu. Mimar Sinan Üniversite’sinde Genel Sosyoloji anabilim dalında yüksek lisansını tamamladı. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Anabilim dalında doktora yaptı. Çalışma hayatına Umut Sanat Filmcilik’te başlayan Gülistan Tartar, daha sonra Cen Ajans ve IFR’de çalışmıştır. Bireysel olarak 17 yıl boyunca çok değerli oyuncular için uzun süreli menarjerlik hizmeti sunmuştur, 200’den fazla filmin tanıtımı bu portföyde yer almıştır.
 
Ayşe Sarp, Notre Dame De Sion’dan mezun olduktan sonra lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı & Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamlamıştır. Çalışma hayatına Marie Claire Turkey, Pen Ajans DMB&B, Medi Organizations ve Kanal 6 ‘da çalışarak başlayan Ayşe Sarp, 20 yılı aşkın süreyle başta ATV, Kanal D, Star TV ve ABC Productions olmak üzere televizyon sektöründe üst düzey yönetici olarak çalışmıştır. 2003 yılından beri Kurucusu ve Genel Müdürü olduğu TCC Plus İletişim Danışmanlığı şirketi ile entegre pazarlama iletişimi yapmaktadır ve bugüne kadar bu alanda 6 ödül kazanmıştır. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER