Gordon Ramsay MIPCOM'da yeni belgeselini tanıttı: Gordon on Cocaine

Gordon Ramsay MIPCOM'da yeni belgeselini tanıttı: Gordon on Cocaine
Dünyaca ünlü şef Gordon Ramsay, Cannes'da düzenlenen içerik fuarı MIPCOM'un ilk gününün konuklarındadı.

All3Media'nin düzenlediği etkinlikte yer alan Ramsay, bir ara Avustralya, Kanada, Hırvatistan, Danimarka ve Hong Kong'dan katılan televizyon yöneticileri arasında iki dakikalık doğrama, dilimleme ve kesme yarışması bile düzenledi. Hatta argo konusunda geri durmayan Ramsay, televizyon programlarındaki tavırlarıyla onların yaptıklarını eleştirmeyi de ihmal etmedi.

Etkinliğin merkezinde ise aynı zamanda ünlü bir televizyon siması olan Gordan Ramsay'in hazırladığı ve ITV'de yayına girecek yeni belgesel "Gordon on Cocaine" vardı.

"Kokain her yerde. Geleceği parlak bir şefi kokain bağımlılığı yüzünden kaybetmiş olmak hala canımı acıtıyor. O ölmeden bir gün önce yemek yemiştik ve bağımlı olan bir kardeşim de var.

Şef dünyasıyla ilgili hayal kırıklığı yaratan bu maddeye ihtiyacın olduğunun imajının olması. Günümüzde bir şef bir atlet gibi olmak zorunda. Üstlendiği rol ve baskı inanılmaz ama o maddenin yardımına da ihtiyacı yok. Belgeselin verdiği mesaj da zirveye onsuz da çıkabileceğiniz üzerine."

Aynı zamanda yapımcılık yapan Ramsay'in şirketi Studio Ramsay'in arkasında olduğu iki bölümlük belgesel için ünlü şef yapım ekibiyle birlikte Kolombiya'ya, ticaretin kalbinin olduğu yere gitti. Hatta kendisine uyuşturucu kaçakçılarının ormandaki evlerini havadan çekebilecekleri teklifi geldiğinden de bahsetti.

"Kabul etmeyip onlara ormana girmek istediğimi söyledim. O tarafa gitmek ve işin ne kadar büyük olduğunu anlamak istedim. FOX'a da gittiğimi söylemedim. Perşembe günü öğrenecekler."

Gordan Ramsay etkinlikte konuşurken Michelin yıldızlı bir şef olmakla televizyonda sunuculuk yapmak arasında benzerlik olduğunu da belirtti.

"Taze kalmanız lazım. Sonraki en iyi olmalısınız ve çizgiyi yükseltmelisiniz."

Gordon Ramsay'den gelecek yeni yapımlar arasında yine FOX'ta yayınlanacak 24 Hours to Hell & Back de var. Programda 24 saat içinde başarısız restoranları kapanmaktan kurtarmak için elinden geleni yapacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER