MIPCOM: FremantleMedia International ve 24 Kitchen'ın anlaşmalarını yenilediler

MIPCOM: FremantleMedia International ve 24 Kitchen'ın anlaşmalarını yenilediler

FremantleMedia International (FMI), ülkemizde yayın yapan yemek kanalı 24Kitchen'la olan anlaşmasını yenilediğini duyurdu. Üç yıllığına uzatılan anlaşma 50 saatten fazla içeriği kapsıyor; bu içeriklerin içinde ünlü şef Jamie Oliver'ın programları da yer alıyor.

Kanalda yayınlanacak yeni programlar arasında Jamie’s Quick and Easy Food (18x30’), Joe Wicks: The Body Coach (1 x 60’ & 2 x 60’), Nigella: At My Table (6 x 30’), Jamie and Jimmy Food Fight Club S6 (12 x 60’) ve Jamie Italian Christmas (1 x 60’) bulunmakta.

Ayrıca 24Kitchen uzattığı anlaşması sayesinde Jamie Oliver'ın merkezinde olduğu diğer şovları yenilemiş de oldu. Bunlar arasında ise Save With Jamie (6 x 60’), Jamie’s Comfort Food (6 x 60’), Jamie’s Cracking Christmas (1 x 60’) ve Jamie’s Festive Feast (1 x 60’) bulunuyor.

FOX Networks'ün üst düzey yöneticilerinden Yadigar Belbüken anlaşmanın ardından "FremantleMedia International, anahtar içerik sağlayıcılarımızdan birisi ve değerli bir ortak. Jamie Oliver içeriğinin 2012'den beri ev sahibi olarak portfolyomuzu güçlendirdiğimiz ve 24Kitchen için yeni bir anlaşmaya imza attığımız için memnunuz." yorumunda bulundu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER