Sinem Kobal, Yüz Yüze dizisindeki rolü gereği polis oluyor

Sinem Kobal, Yüz Yüze dizisindeki rolü gereği polis oluyor
Son olarak Atv'de yayınlanan dönem draması Analar ve Anneler'de izlediğimiz genç oyuncu Sinem Kobal, ilginç tanıtımıyla dikkat çeken Show TV'nin yeni projesi Yüz Yüze'de bir polis karakterini canlandıracak. 
 
Yapımını Tims & B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, yönetmenliğini Osman Taşçı’nın yaptığı, senaryosunu ise Ethem Özışık’ın kaleme aldığı “Yüz Yüze” dizisi için azılı bir çetenin peşinde olan polisi canlandıran Kobal, rolü için poligon eğitiminin yanı sıra yakın dövüş eğitimi de aldı.  Silah sahneleri için 1 ay atış, 2 ay yakın dövüş eğitimi alan Kobal, daha önce de boks yapıyordu. Dizinin bütün silah sahnelerinin çekimleri ise danışman eşliğinde kontrollü bir şekilde gerçekleştirildi.
 
Sinem Kobal ve Birkan Sokullu’nun başrol oynadığı, yılın iddialı projesi “Yüz Yüze”, dizisinde Sokullu ve Kobal’a; Özgür Emre Yıldırım, Taner Ölmez, Muhammet Çakır, Ali Seçkiner Alıcı, Ece Çeşmioğlu, Rüzgar Aksoy, Merve Dizdar, Selin Yeninci, Başak Daşman, Nihal Telcan, Kaan Uluca ve Celal Öztürk gibi isimler eşlik ediyor.
 
Aşk Nefrete Kardeştir!
Kanatları kırık, yaralı iki melek… Seliha ve Cihangir... İkisinin de dışında kırılmaz birer kabuk. Ve suçlu bir dünya.. Cihangir ve Seliha bu dünyanın tamamen zıt kutuplarında dururken hayat onları bir araya getirecektir. Seliha azılı bir çetenin peşinde. Cihangir o çetenin lideri. İkisi de aynı mahallede, burunlarının dibinde, ipuçlarını toplayarak birbirini arıyor. Ama birbirlerinden habersiz… Hayatları boyunca aşktan kaçan bu iki insan, şimdi en olmadık zamanda “Yüz Yüze”dir. Düşman olduklarını bilmeden...
  
“Yüz Yüze” çok yakında Show TV’de başlıyor!

İlk bölümden kareleri görmek için TIKLAYINIZ!


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER