Major Crimes'ın 6. sezonu son sezonu olacak

Major Crimes'ın 6. sezonu son sezonu olacak
TNT kanalının uzun ömürlü dizilerinden Major Crimes için final kararı çıktı.

31 Ekim’de altıncı sezonu başlayacak olan dizinin yeni sezonu aynı zamanda final sezonu olarak ekrana gelecek. Major Crimes'ın 19 Aralık’ta 100. bölümü yayınlanmış olacak ve 16 Ocak 2018’te yayınlanacak "font-style: italic;">The Closer’ın finalinin ardından neredeyse aynı kadroyla ve karakterle ekrana gelen Major Crimes’ın kadrosunda Mary McDonnell, G.W. Bailey, Tony Denison, Michael Paul Chan, Raymond Cruz, Phillip P. Keene, Graham Patrick Martin, Kearran Giovanni, Jonathan Del Arco, Leonard Roberts ve Daniel di Tomasso gibi isimler yer alıyor.

Altıncı sezon öncesi Jessica Meraz'in (Chasing Life) ve Amirah Vann'ın (Underground) katıldığı, Billy Burke'ün de Phillip Stro karakteriyle dönüş yapacağı haberi daha önce gelmişti.

Dizinin yaratıcısı James Duff, final haberin ardından en iyi sezonu hazırlamak için çalıştıklarını, kararın kendisine ait olmadığını ve sadık izleyicilere hak ettikleri finali vereceklerini belirten bir Facebook açıklaması yaptı. Ayrıca diziyi son 18 ayda dört farklı zaman diliminde takip eden izleyicilere teşekkür etti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER