The Good Doctor tam sezona uzayan ilk yeni drama oldu

The Good Doctor tam sezona uzayan ilk yeni drama oldu
Yabancı dizi sezonunun resmen açılmasının üstünden henüz iki hafta kadar geçmesine rağmen kanallardan tam sezon onayı haberleri gelmeye başladı. CBS kanalının The Big Bang Theory'nin uzantısı Young Sheldon'a tam sezon onayı vermesinin ardından bu sefer yeni bir drama için ABC'den haber geldi.

Henüz iki bölümü yayınlanan, üstelik ikinci bölümde prömiyer reytinginin hepsini koruyan The Good Doctor da sezonunu 22 bölüme uzattı. Başrolünde Bates Motel'le bilinen Freddie Highmore’un olduğu tıp dramasını House dizisiyle tanınan David Shore yarattı.

The Good Doctor, otizmi bulunan Dr. Shaun Murphy'nin bir hastanede çalışmaya başlamasının ardından onun ve diğer doktorların başından geçenleri anlatan bir yapım. Dizinin kadrosunda Highmore dışında Antonia Thomas, Nicholas Gonzalez, Beau Garrett, Hill Harper ve Richard Schiff gibi oyuncular da bulunuyor.

ABC Entertainment’in başkanı Channing Dungey, The Good Doctor'a izleyiciyi yakalamaya devam edeceği konusunda güvendiklerini ve harika bir ekiple çalıştıklarını belirtti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER