Cansu Fırıncı, Katilin Kızları dizisinin kadrosuna dahil oldu!

Cansu Fırıncı, Katilin Kızları dizisinin kadrosuna dahil oldu!
Son olarak  'Kırgın Çiçekler' adlı dizide rol alan ve canlandırdığı Kemal karakteri ile tüm dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu Cansu Fırıncı, 'Katilin Kızları' adlı dizinin kadrosuna dahil oldu.

Yapımcılığını Süreç Film'in yaptığı, yönetmenliğini Mesude Eraslan'ın üstlendiği Kanal D ekranlarında yayınlanacak 'Katilin Kızları' adlı dizide Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Cansu Fırıncı, Elifcan Ongurlar, Ahsen Eroğlu, Sibel Taşçıoğlu, Numan Çakır, Ülkü Duru, Özgün Çoban, Serdar Özer, Anıl Tetik, Hakan Yufkacıgil, Meltem Gülenç ve Aslı İçözü gibi geniş bir oyuncu kadrosu rol alıyor. Dizinin senaryosu ise Zülküf Yücel'e ait.

Süreç Film'in Kanal D için çekeceği Katilin Kızları dizisinin oyuncu kadrosu tamamlanmak üzere.

Zülküf Yücel'in yazdığı, Mesude Eraslan'ın ise yönetmen koltuğuna oturacağı dizide Fikret Kuşkan, 5 kızı olan Yaşar karakterine hayat veriyor. Yaşar'ın kızlarından Kumru'yu Tuvana Türkay, Sumru'yu Elifcan Ongurlar, Suna'yı Ahsen Eroğlu oynayacak. Evin evli büyük kızı Selva ile en küçük kızı için de cast görüşmeleri sürüyor.

Sibel Taşçıoğlu'nun hayat vereceği ailenin annesi Ayten, ilk bölümde diziye trajik şekilde veda edecek. Ailenin yaşadığı mahalledeki bakkal Zübeyr'e Numan Çakır, eşi Hacer'e ise Ülkü Duru hayat verecek. Dizide Kumru karakterinin mahallede aşık olduğu Alper rolünü Özgün Çoban, hayatına daha sonra girecek avukat Yağız karakterini de Serdar Özer oynayacak.

Anıl Tetik ise dizide Egemen rolünü oynayacak. Cansu Fırıncı, Hakan Yufkacıgil, Meltem Gülenç ve Aslı İçözü de Katilin Kızları dizisinin güçlü kadrosunda yer alacak. Projenin çekimlerinin 10 Ekim'de başlaması planlanıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER