Yetkin Dikinciler, Bahtiyar Ölmez dizisi için Cenaze Nakil Aracı kullandı!

Yetkin Dikinciler, Bahtiyar Ölmez dizisi için Cenaze Nakil Aracı kullandı!
atv’nin bu sezonda yer alacak olan yeni dizisi Bahtiyar Ölmez’de çekimler tüm hızıyla devam ediyor. Yapımcılığını Nehir Yapım Muharrem Gürer’in üstlendiği, Bahtiyar Ölmez’in başrol oyuncularından Yetkin Dikinciler, bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile dikkat çekiyor.
 
Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen çekimler sırasında senaryo gereği Cenaze Nakil Aracı’nın direksiyonuna geçen Yetkin Dikinciler, esprileri ile de set ekibinin neşesini ikiye katladı.


 
Manevralar sırasında kendisine yardımcı olmak isteyen set ekibini klakson çalarak selamlayan Dikinciler, sahne sonunda “1993 yılında okuldan mezun olduğum günden bugüne birçok tecrübe yaşadım, lakin ilk kez bir cenaze aracının direksiyonuna geçiyorum. İnsan ister istemez bir garip oluyor. Hikayemiz son derece özgün bir hikaye ve ben işini böylesine özveri ile yapan bir ekibin parçası olduğum için son derece mutluyum. Bahtiyar Ölmez benim kariyerim için oldukça sıra dışı bir deneyim oluyor. Yayın günü seyirciyle buluşacağımız anı iple çekiyoruz.’’ ifadeleri ile heyecanını dile getirdi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER