REYTİNG: Total; Aşk ve Mavi izlerken, AB grubu İstanbullu gelin dedi!

REYTİNG: Total; Aşk ve Mavi izlerken, AB grubu İstanbullu gelin dedi!
İstanbullu Gelin, dün akşam AB, ve 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen dizi oldu.
 
Dizi, AB izleyici kitlesinde 7.36 izlenme oranı  ve 18.24 izlenme payı;  ve 20+ABC1’de 6.42  izlenme oranı  ve 15.52 izlenme payıyla ilk 100 sıralama listesinde  birinciliğe oturdu
 
Aşka rağmen ayrılık!
 
Faruk’un Süreyya’yız konağa dönüşü ve Bursa’daki beklenmedik karşılaşmaları büyük ilgi görürken; Esma’nın yıllar sonra eski aşkı Garip ile yüz yüze geldiği anlarda sosyal medyanın en çok konuşulanları arasındaydı.
 
Düğün hazırlıklarını sinsi planlarına alet eden  Adem’in sürpriz hamlesi gecenin merak konusu olurken kimseye yaranamayan  Akif ve Senem’in diyalogları da güldürdü.
 
Süreyya’yı beklerken karşısında boşanma avukatı Can’ı bulan Faruk’un buna vereceği tepki, Boranların tam kadro teşrif edeceği Adem ile Dilara’nın büyük hesaplaşmalara sahne olacak düğünü ve çok daha fazlası İstanbullu Gelin’in yeni bölümünde…


 
Başrollerini Emrah ve Burcu Kıratlı’nın paylaştığı Cuma akşamları atv ekranlarında yayınlanan Aşk ve Mavi, dün (29 Eylül) akşam ekrana gelen yeni bölümüyle ‘‘Tüm Kişiler’’ de en çok izlenen yapım oldu.
 
Aşk ve Mavi, Tüm kişiler kategorisinde 6,44 izlenme oranı ve 16,04 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.
 
Gençliği cezaevinde geçmiş, sevmeyi öğrenmeye fırsatı olmamış Ali ve hiç kimseyi sevmeyen Mavi’nin yürek burkan hikâyesi yer alıyor. İkisinin de sırtında sırlarla dolu yükleri var. Fedakârlığın ve vefanın gölgesinde, aşkı bir çiçek gibi büyütmeye çalışan Ali ile Mavi’nin sıcak ve çarpıcı hikâyesi “Aşk ve Mavi” her Cuma atv ekranlarında.
 

Reyting listesinin tamamını görmek için TIKLAYINIZ!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER