Çember serisi yeni sezonuyla kaldığı yerden devam ediyor!

Çember serisi yeni sezonuyla kaldığı yerden devam ediyor!
Ekip kaldığı yerden devam ediyor…
Yapımcılığını ANS’nin üstlendiği, Türk televizyon sektörüne yeni bir soluk getiren, polisiye TV filmleri serisi ÇEMBER merakla beklenen yeni sezonuna heyecan dolu yeni filmi “HAYALET GEMİ” ile 27 Eylül Çarşamba günü Star TV’de başlıyor.

Gizemli dosyaları aydınlatmak amacıyla Barış Başkomiser önderliğinde bir araya gelen özel ekip, aksiyonu yüksek, 6 yeni filmle sıra dışı olayları yeni sezonda da çözmeye devam edecek. Serinin ilk filmi “Çember- Hayalet Gemi”de Ülkü Duru, Asena Girişken ve Nuri Küçük de konuk oyuncu olarak yer alıyor.

Hayalet Gemi: Özet


İlk film Çember-Hayalet Gemi’de konuk oyuncu Ülkü Duru’yu sıradışı karakteriyle ekranlara gelecek ve seyirciyi şaşırtacak. 5 yıldızlı bir otelin kral dairesinde çifte bir cinayet işlenmiştir. Ekibimiz olay yerine geldiğinde bir sürpriz ile karşılaşır. Yüksekova Terörle Mücadele Masasından davaya atanan Cumali (Olgun Toker) adında yeni komserimiz cesetler üzerinde ilk araştırmayı yapmaktadır. Faruk El Basri adındaki Suudi Arabistanlı bir işadamı ve otel görevlisi Canan’ı kim, neden ve ne şekilde öldürmüştür? Kamera kayıtları incelenir ve cinayetler işlendikten hemen sonra odadan çıkan başka bir genç kızın daha olduğu öğrenilir. Adının Samira olduğu anlaşılan Suriyeli bu göçmen kız kimdir? Otel görevlisi Canan’ın aslında otelde çalışmadığının anlaşılması ile olaylar daha da karmaşık bir hal alır.

Abdullah Oğuz’un  yönetmenliğini yaptığı ikinci serinin ilk filmi olan ÇEMBER-“Hayalet Gemi”de de seyirci  Suriye’li göçmenler ve umut tacirlerinin soluksuz hikayesi ile çifte cinayet düğümünün nasıl çözüleceğini nefeslerini tutarak izleyecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER