Yeraltı Canavarı dizisinin kadrosu şekillenmeye başladı

Yeraltı Canavarı dizisinin kadrosu şekillenmeye başladı
Sinemanın popüler canavar film serisi Tremors'un (Yeraltı Canavarı) dizi olması için çalışmalara başlandığı haberini haziran sonunda vermiştik. Syfy kanalı için hazırlanan dizinin kadrosu oluşmaya başladı.

Onay aldığı takdirde Kevin Bacon'ın da yer alacağı yapımın ana kadrosuna Emily Tremaine, Megan Ketch ve Shiloh Fernandez de katıldı.

Yer altında yaşayan Graboid'lerin ilk saldırısının ardından geçen 30 yılın ardından canavar geri dönünce Valentine, yaşına ve içki problemine rağmen günü kurtarmak için geri dönecek. Dizinin yürütücülüğünü Andrew Miller (The Secret Circle) yapacak.

Devam dizisinde Tremaine, Valentine'ın akıllı ve geleceği parlak kızını canlandıracak. Yeni mezun Emily, babasını ziyaret için Perfection'a gelecek ve birlikte iyi vakit geçirmek istese de onun asla değişmeyeceğini fark edecek.

Katch, Mindy Sterngood isimli Val'in 9 yaşındayken canavardan kurtardığı, şimdilerde yaşlı olan ona yardım eden karizmatik genç doktoru canlandıracak.

Fernandez ise Nico Garza isimli Perfection'da zaman öldüren ve gitmek için doğru zamanı arayan, gelecekte Val gibi olmak istemeyen birini oynayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER