Yeraltı Canavarı serisinin dizi olması için çalışmalara başlandı

Yeraltı Canavarı serisinin dizi olması için çalışmalara başlandı
Sinemanın popüler canavar film serisi Tremors'un (Yeraltı Canavarı) dizi olması için çalışmalara başlandı. Amerika'nın kablolu kanallarından Syfy, diziye pilot bölümü için onay verdiğini açıkladı.

1990, 1996. 2001, 2004 ve 2015'te yayınlanan beş filmi bulunan serinin 2003'te aynı isimli bir dizisi de ekrana gelmiş ama o dönem ismi Sci-Fi olan Syfy kanalı ilk sezonun ardından diziyi iptal etmişti.

1990'daki ilk filmde Valentine McKee karakterini oynayan Kevin Bacon'ın da kadrosunda yer alacağı dizinin yürütücülüğünü Andrew Miller (The Secret Circle) yapacak. Bacon yaptığı açıklamada kariyeri boyunca oynadığı karakterler içerisinde yeniden canlandırmayı daha önce düşündüğü tek karakterin bu olduğunu ve Valentine'ın 25 yıl sonra nerede olacağını merak ettiğini belirtti.

Yer altında yaşayan Graboid'lerin ilk saldırısının ardından geçen 30 yılın ardından Valentine, yaşına ve içki problemine rağmen günü kurtarmak için geri dönecek. Syfy kanalının yeni projesinde seriden tanıdık bir ismin yer alıp almayacağı ise şimdilik belli değil.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER