White Gold ve American Vandal, Netflix Türkiye'de yayına girmeye hazırlanıyor

White Gold ve American Vandal, Netflix Türkiye'de yayına girmeye hazırlanıyor
Eylül ayı yapımlarını ekrana getirmeye devam eden Netflix Türkiye, hafta bitmeden beş yapımı daha ekrana getirmiş olacak. Bunlardan White Gold dizisi 14 Eylül'de, diğer dört yapım ise 15 Eylül'de ekranda olacaklar.

* White Gold

BBC Two kanalında ilk sezonuyla ekrana gelen ve ikinci sezon onayı alan White Gold, Netflix'e de geliyor.

Başrollerinde Ed Westwick, Joe Thomas ve James Buckley'in yer aldığı dizinin ilk sezonu altı bölümden oluşuyor. Hikayesi 1983'te ve Essex'te geçen dizinin merkezinde akıllı, yakışıklı ve karizmatik Vincent karakteri yer alıyor. Ed Westwick'in canlandırdığı karakter ısıcam işinde ve satış garantilemek için kuralları yıkmaya gönüllü de birisi.


* American Vandal

Bir lise barbar bir eylem ile sarsılır, fakat baş şüpheli suçsuz olduğunu ileri sürer ve müttefik olarak bir film yapımcısını bulur. Alaycı bir gerçek suç gizemi. Başroldekiler: Tyler Alvarez, Griffin Gluck, Jimmy Tatro


* Strong Island

Yönetmen Yance Ford'un erkek kardeşinin öldürülmesini araştıran bu etkileyici belgeselde aile, keder ve ırksal adaletsizlik konuları bir arada işleniyor. Yönetmen, bu biyografik yapımla Sundance Film Festivalinde Hikâye Anlatıcılığı Jüri Özel Ödülünü kazandı.


* Time: The Kalief Browder Story

Bir suçtan suçlu bulunmamasına rağmen üç sene hapiste kalan Kalief Browder isimli bir gencin trajik davası anlatılıyor.


* Project MC2 (5. Kısım)

Genç ajan McKeyla ve süper zeki üç kız arkadaşı, bilim ve teknoloji becerilerini kahramanlık yapmak için kullanan gizli ajanlar olarak görev yapmak için birlik olur. Başroldekiler: Mika Abdalla, Genneya Walton, Victoria Vida

Dizinin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER