Starz'ın yeni dizisi Counterpart'ın özel gösterimi MIPCOM'da düzenlenecek

Starz'ın yeni dizisi Counterpart'ın özel gösterimi MIPCOM'da düzenlenecek
Sony Pictures Entertainment'ın Starz kanalında yayınlanması için hazırladığı yeni dizi Counterpart'ın özel gösteriminin MIPCOM 2017'de yapılacağı açıklandı. MIPCOM, bu sene 16-19 Ekim tarihleri arasında düzenleniyor.

Counterpart'ın gösterimi ise 15 Ekim 18:30'da, Palais des Festivals'te kadronun ve yapımcıların katılımıyla gerçekleşecek. Oscar ödüllü aktör J.K. Simmons'ın başrolünde olduğu yapım, günlük hayatın arkasına gizlenmiş gizemli bir dünya hakkında casusluk türünde bir dizi.

Simmons, dizide Howard Silk isimli Birleşmiş Milletler'e bağlı Berlin merkezli bir casusluk ajansında düşük rütbeli bir memuru oynuyor. Howard, çalıştığı yerin diğer boyutlara geçişi koruduğunu öğrendiğinde kendisini tehlikeli bir durumun içine girmiş buluyor. Üstelik bu haldeyken güvenebileceği tek kişi kendisinin paralel dünyadaki benzeri "Prime."

Counterpart'ın kadrosunda Olivia Williams, Harry Lloyd, Nazanin Boniadi, Nicholas Pinnock, Sara Serraiocco ve Ulrich Thomsen gibi isimler de bulunuyor. Justin Marks (The Jungle Book) tarafından yaratılan ve yazılan diziyi The Imitation Game filmiyle bilinen Morten Tyldum yönetti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER