The Road to Calvary dizisinin prömiyeri MIPCOM'da gerçekleşecek

The Road to Calvary dizisinin prömiyeri MIPCOM'da gerçekleşecek
Rusya'nın NTV kanalı, yeni dizisi The Road to Calvary'nin prömiyerinin Cannes'da düzenlenecek MIPCOM'da gerçekleşeceğini duyurdu. Ekim Devrimi'nin 100. yılına ithaf edilen dizinin dağıtımını Dori Media Group üstlendi ve başroller Julia Snigir ile Anya Chipovskaya da Cannes'da bulunacaklar.

Senaryosunu Elena Rayskaya'nın yazdığı tarihi drama 1914'te St. Petersburg'ta geçiyor. 12 bölümlük sezonun merkezinde iki kız kardeş, Katya ve Dasha yer alıyor.

İkisi de aynı gözden düşmüş şaire aşık olan kız kardeşlerin görünüşü ve yaşam biçimi bununla birlikte değişiyor. I. Dünya Savaşı hayatlarına ve ailelerine duygusal yeni deneyimler getiriyor. Savaş sona yakalştığında ise mutluluk yakında gibi görünse de devrim ve sivil savaş kız kardeşlerin ve ülkenin hayatını yeniden değiştiriyor. Dizi boyunca karakterlerin hayatı birleşiyor ve ayrılmaya devam ediyor.

Alexei Tolstoy'un romanından uyarlanan dizinin hikayesi ünlü yönetmen Konstantin Khudyakov tarafından çekilerek ekrana aktarıldı. Dizinin kadrosunda Yulia Snigir, Anya Chipovskaya, Pavel Trubiner, Leonid Bichevin ve Anton Shagin gibi isimler yer alıyor. 

MIPCOM, 16-19 Ekm tarihleri arasında Cannes, Fransa'da düzenlenecek ve dizi, MIPCOM'un ilk gününde gösterilecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER