Kalp Atışı'nın yapımcısından tepkilere cevap geldi!

Kalp Atışı'nın yapımcısından tepkilere cevap geldi!
Show Tv'nin ilgiyle izlenen uyarlama dizisi Kalp Atışı'nın geçtiğimiz cuma akşamı yayınlanan 10. bölümündeki bir sahne izleyenlerin tepkisini çekti.

Yapımcılığını MF Yapım'ın, yönetmenliğini Aytaç Çiçek'in, senaristliğini Makbule Kosif, Eda Tezcan ve Melis Veziroğlu'nun üstlendiği, başrollerini Öykü Karayel ve Gökhan Alkan'ın paylaştığı Kalp Atışı'nın 10. bölümünde Ege Kökenli'nin canlandırdığı Bahar karakteri diziye veda etti. Gökhan Alkan'ın canlandırdığı Ali Asaf Denizoğlu karakteri, PÖH Komutanı'nı canlandıran karakterle arasında gelişen hikaye kaynaklı kurgusal dramatik çatışma neticesinde özel harekatçıyı yumrukladı ve bu önce sosyal medyada tepkilere neden oldu. 

TEÖH üyeleri kanalın Ankara bürosunun önüne siyah çelenk bıraktı.

AA'nın geçtiği habere göre söz konusu sahne nedeniyle Tüm Emekli Özel Harekatçılar Derneği üyeleri de tepki gösterdi ve Show TV'nin Ankara temsilciliğinin önüne siyah çelenk bıraktılar.. Dernek başkanı Uğur Yenen protesto esnasında konu ile ilgili adli mercilere suç duyurusunda bulunduklarını da dile getirdi.

Bu gelişmeler üzerine dizinin yapım şirketi MF Yapım, konuyla ilgili resmi sosyal medya hesabından şu açıklamayı paylaştı ve kamu oyundan özür diledi: 





BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER