Sen İste Yeter ve Her Şey Gerçek programlarının yayın saatleri değişti!

Sen İste Yeter ve Her Şey Gerçek programlarının yayın saatleri değişti!
Ünlü oyuncu ve sunucu Hande Ataizi, 4 Eylül Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 13.15’te FOX izleyicisiyle buluşacak.

Başarılı sunucu Hande Ataizi, “Sen İste Yeter” programında birbirinden farklı isteklerle programa başvuran konukların hayalleri gerçekleştirmeye, hayata dair her konuyu konuşmaya ve ele alınan her sorunu, seyircinin gözleri önünde çözüme kavuşturmaya devam edecek.

Sen İste Yeter” programının hemen ardından, saat 16:15 itibarıyla ekrana gelecek “Her Şey Gerçek” programında ise, ünlü sunucu ve akademisyen Seda Akgül, aydınlatılamamış bir çok cinayeti masaya yatıracak ve yaşamdan farklı farklı hikayeleri çözüme kavuşturacak.

Çözülemeyen birçok adli olay, açığa kavuşmayı bekleyen cinayet dosyaları, delilleri bulunamayan faili meçhul davalar ve çözüm bekleyen binlerce mağduriyet dosyası ve hayatın görünmeyen tüm acı gerçekleri…

Her Şey Gerçek”, çaresiz insanlara çare olmak, uzman kadrosu ve araştırmacı ekibiyle gizli saklı kalmış tüm dosyaları açıklığa kavuşturmak için FOX ekranlarına gelecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER