Seda Akgül, "Her Şey Gerçek" ile şimdi de Müge Anlı'ya rakip oluyor!

Seda Akgül,
Ünlü sunucu ve akademisyen Seda Akgül, yepyeni bir programla FOX Türkiye ekranında yeniden izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Kanal D'de yayınlanan Kısmetse Olur, RTÜK tarafından final yapmaya zorlandıktan sonra Akgül, gündüz kuşağında yeni bir formatla Fox Türkiye'ye transfer olmuştu. Bir tür barıştırma programı formatı olan Ne Seninle Ne Sensiz'in ömrü kısa sürdü. Rivayete göre yine RTÜK sebebiyle final yapan formatın yerine Akgül şimdi de hafta içi her gün gündüz kuşağında “Her Şey Gerçek” programıyla ekrana gelecek.
 
Yapımcılığını Karga Film’in üstlendiği programda aydınlatılamamış birçok cinayet masaya yatırılacak ve yaşamdan farklı farklı hikayeler çözüme kavuşturulmaya çalışılacak. Hatırlarsanız Kanal D ekranında Asuman Dabak'ın sunumula benzer bir format başlamış ve programın adı evlilik formatlarını çağrıştırdığı için RTÜK'ün radarına girmemmek için kısa süre önce değişmişti.
 
Hayatın En “Gerçek” Yüzü Ekrana Geliyor
Çözülemeyen birçok adli olay, açığa kavuşmayı bekleyen cinayet dosyaları, delilleri bulunamayan faili meçhul davalar ve çözüm bekleyen binlerce mağduriyet dosyası ve hayatın görünmeyen tüm acı gerçekleri… “Her Şey Gerçek”, çaresiz insanlara çare olmak, uzman kadrosu ve araştırmacı ekibiyle gizli saklı kalmış tüm dosyaları açıklığa kavuşturmak için geliyor… 

Gelişmeleri bildireceğiz..


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER