İstanbullu Gelin ikinci sezon için sete çıktı!

İstanbullu Gelin ikinci sezon için sete çıktı!
Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı, Deniz Koloş ve Zeynep Günay Tan'ın yönettiği Star TV’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin geçen hafta yeni sezon için çekimlere başladı. 
 
Yeniden bir araya gelen ekip, setten ilk kareleride  basınla paylaşıldı. Cuma akşamları ilgiyle izlenen ve sezon finaline 6 reyting bandında çıkan dizinin yeni sezonunda ekibe iki sevilen isim daha katıldı; son olarak Cesur ve Güzel dizisinde rol alan Tamer Levent ve Bodrum Masalı'nda izlediğimiz Murat Aygen. Sürpriz karakterlerle izleyici karşısına çıkacak olan usta aktörler, İstanbullu Gelin’in hikayesine yeni heyecanlar katacak. 

 

Sezon finalinde; Süreyya, Faruk'un söylediği yalanları öğrenmiş ve onu terk etmeye karar vermişti. Son olarak havalimanında gördüğümüz Süreyya’nın nereye gittiği, Faruk’u affedip affetmeyeceği ve tutku dolu aşklarının bu engeli de aşıp aşamayacağı  büyük merak konusu. İstanbullu Gelin'in dün yayınlanan sezon tanıtımı da ilgi çekiciydi. Yeni sezonda olacaklardan pek ipucu vermeyen fragmanda Boran Konağı'nın tarumar hali ve karakterlerin görüntülerin üzerine düşen konuşmalarından anladığımız kadarıyla sezon zaman atlamasıyla açılacak. 
 
İstanbullu Gelin Eylül’de Star Tv’ de. Bütün ekibe yeni sezonda bol şans dileriz!

İşte yeni sezon tanıtımı


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER