"Diana: Trajedi mi, İhanet mi?" belgeseli 31 Ağustos'ta TLC Ekranlarında!

Yardımseverliği ve ikon haline gelen stili ile simgeleşen Prenses Diana, aynı zamanda kraliyet ailesine mensup olmanın ne anlam ifade ettiğini yeniden tanımladı. Tüm dünya, onun genç ve utangaç bir genç kızdan, kendi yolunu belirleyen bağımsız bir kadına dönüşme hikâyesine tanıklık etti. Prenses Diana'nın ölümüne neden olan araba kazası ise, dünyayı sarsan bir olay ve kimsenin unutmayacağı bir gün oldu.

Dünyanın en ünlü ve sevilen prensesinin hayat hikâyesi, çok özel röportajlar ve görüntüler eşliğinde TLC ekranlarına geliyor! Prensesin arkadaşları Mary Robertson, James Colthurst, koruması Ken Wharfe, kraliyet biyografi uzmanları Tamron Hall ve Deborah Norville’nin röportajları da bu çarpıcı belgeselde yayınlanıyor. Tüm dünyanın kraliyete bakışını ve asilliğin tanımını değiştiren Galler prensesi Diana’nın ölümünden 20 yıl sonra ortaya çıkan yeni deliller, onun sıra dışı yaşamına ve zamansız ölümüne ışık tutabilir mi?

Dünya çapında merakla beklenen çarpıcı belgesel Diana: Trajedi mi, İhanet mi? Prenses Diana'nın tüm dünyayı şoke eden ölümünün arkasındaki sır perdesini aralıyor. Diana: Trajedi mi, İhanet mi? 31 Ağustos Perşembe saat 22.50’de TLC ekranlarında izleyicilerle buluşuyor!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER