George R.R. Martin, Game of Thrones'u izlemediği haberlerini yalanladı

George R.R. Martin, Game of Thrones'u izlemediği haberlerini yalanladı

Ekranın hit dizisi Game of Thrones'un roman serisinin yazarı George R.R. Martin'in diziyi izlemediğine dair bazı haberler kısa süre önce medyada yer almıştı. Haberlerde seriye devam ettiği ve diziyle alakalı seyahat etmesi gerektiği için dolu olduğu da yer alıyordu.

Martin'in açıklamasına göre durum muhtemelen Rusya'da katıldığı bir fan toplantısında söylediklerinin çeviri sırasında karışmasından kaynaklanıyor. Yazar diziyi izlemiyor değil, sadece yedinci sezonda geri kalmış durumda.

Oldukça meşgul birisi olan George R.R. Martin, serinin kalan kitapları The Winds of Winter ve A Dream of Spring ile uğraşıyor. Ayrıca dizinin muhtemel devam projelerinde yapımcı olarak da ismi geçmekte.

Game of Thrones'un yedinci sezonunun final bölümü bu pazartesi gecesi HBO'da yayınlanacakiayrıca 7. sezonu Amerika’yla aynı anda Digitürk'te de yer alıyor!

Game of Thrones'un yeni sezonu Amerika ile aynı anda saat 4.00’de Türkçe altyazı seçeneği ile her Pazartesi beIN CONNECT web ve mobil uygulamalarında; akşam 22:00’de ise Türkçe-İngilizce altyazı ve Türkçe dublaj seçeneği ile beIN SERIES SCI-FI’da. Ayrıca, yedinci sezon ile birlikte geçmiş altı sezonun tamamı da beIN CONNECT’ten izlenebiliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER