HBO'yu hackleyenler sezon finalini sızdırmakla tehdit ediyor

HBO'yu hackleyenler sezon finalini sızdırmakla tehdit ediyor
Game of Thrones'un bir bölümü daha, yani yedinci sezonun geride kalan final bölümü de sızabilir mi? Eğer Mashable ile iletişime geçen hackerlar tehditlerinde ciddiyseler cevap evet olabilir.

Sitenin haberine göre kendilerine "Mr. Smith Group" diyen grup kanalın sosyal mdya hesaplarının giriş bilgileri ile şifrelerine ulaştı ve kanalı da finalin en kısa süre yayınlanacağına yönelik uyardı.

Sezonun altıncı bölümü HBO'nun İspanya biriminin hatası nedeniyle internete düşmüş, dördüncü bölümse Hindistan'dan kaynaklanan bir sorun sebebiyle sızmıştı. Ayrıca HBO'nun sosyal medya hesapları da Ourmine tarafından bir süreliğine ele geçirilmişti.

HBO kanalından son tehdite yönelik bir açıklama gelmedi.

Game of Thrones’un yeni bölümleri pazartesi geceleri HBO'da yayınlanıyor, ayrıca 7. sezonu Amerika’yla aynı anda Digitürk'te de yer alıyor!

Game of Thrones'un yeni sezonu Amerika ile aynı anda saat 4.00’de Türkçe altyazı seçeneği ile her Pazartesi beIN CONNECT web ve mobil uygulamalarında; akşam 22:00’de ise Türkçe-İngilizce altyazı ve Türkçe dublaj seçeneği ile beIN SERIES SCI-FI’da. Ayrıca, yedinci sezon ile birlikte geçmiş altı sezonun tamamı da beIN CONNECT’ten izlenebiliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER