Game of Thrones'un final sezonunun çekimleri ekimde başlıyor

Game of Thrones'un final sezonunun çekimleri ekimde başlıyor
Game of Thrones'un final sezonu özelliğini taşıyan sekizinci sezonunun prodüksiyon zamanı belli oldu. HBO draması çekimlerine ekim ayında başlayacak. Açıklama ise dizide Jamie'yi canlandıran Nikolaj Coster-Waldau tarafından Collider'a geldi.

Game of Thrones geçtiğimiz sezona uygun hava koşullarının sağlanabilmesi için normalden geç olarak eylül ayında başlamıştı ve çekimler şubat ayına kadar devam etmişti. Böylece sezonun yayın tarihi normalin aksine nisan civarı değil temmuz olmuştu.

Bölüm süreleri henüz belli olmasa da sekizinci sezonun altı bölüm süreceği biliniyor. Ayrıca daha önce prodüksiyona göre yayına girmesinin 2019'u bulabileceğine dair haberler de medyada kendisine yer bulmuştu. Dizinin yedinci sezon finali ise 27 Ağustos'ta yayınlanacak.

Game of Thrones’un yeni bölümleri pazartesi geceleri HBO'da yayınlanıyor, ayrıca 7. sezonu Amerika’yla aynı anda Digitürk'te de yer alıyor!

Game of Thrones'un yeni sezonu Amerika ile aynı anda saat 4.00’de Türkçe altyazı seçeneği ile her Pazartesi beIN CONNECT web ve mobil uygulamalarında; akşam 22:00’de ise Türkçe-İngilizce altyazı ve Türkçe dublaj seçeneği ile beIN SERIES SCI-FI’da. Ayrıca, yedinci sezon ile birlikte geçmiş altı sezonun tamamı da beIN CONNECT’ten izlenebiliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER