Söz'ün Baba Hakkı'sı Oktay Samurkaş'ı yakından tanıyalım!

Söz'ün Baba Hakkı'sı Oktay Samurkaş'ı yakından tanıyalım!
Star TV’nin büyük beğeni toplayan ‘Söz’ dizisindeki Baba Hakkı karakteri ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu Oktay Samurkaş, yakın gelecekte yeni dizi ve film projeleriyle adından sıklıkla söz ettirecek.
 
Televizyon dünyasına Star TV’nin kısa sürede fenomene dönüşen, TIMS & B imzalı ‘Söz’ dizisiyle adım atan Oktay Samurkaş, oyunculuk dünyasında emin adımlarla ilerliyor. Canlandırdığı Baba Hakkı karakteri ile oldukça geniş bir kitlenin beğenisini toplayan Samurkaş, hem fiziği hem de oyunculuğuyla dikkat çekiyor. Yeni sezonda televizyonun yanı sıra bir sinema filmiyle de izleyici karşısına çıkacak olan genç oyuncu, Akademi 35 Buçuk ve Fulya Filazi’den oyunculuk eğitim aldı.
 
YAZILIM MÜHENDİSLİĞİNDEN OYUNCULUĞA
 
1990 doğumlu olan Samurkaş, 14 yaşında atletizme başladı, iki yıl atlet olarak yarıştıktan sonra boksa da merak sararak 5 yıl boyunca profesyonel olarak bu sporla ilgilendi. Aynı zamanda profesyonel yüzücü olan genç oyuncu, üniversitede yazılım mühendisliği bölümünden mezun olmasının ardından Hürriyet Gazetesi de dâhil olmak üzere önemli kuruluşlarda bu mesleği icra etti. Ancak tiyatro ve oyunculuk sevdası ağır basan Oktay Samurkaş, ileride bu alanda adından söz ettirmeye devam edecek. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER