Kanatsız Kuşlar iki kategoride en çok izlenen dizi oldu!

Kanatsız Kuşlar iki kategoride en çok izlenen dizi oldu!
atv’nin yaz sezonuna hızlı giriş yapan dizisi Kanatsız Kuşlar geçtiğimiz akşam yayınlanan onuncu bölümüyle ilk 100 program arasında zirveye yerleşti.
 
Aşk, dram ve heyecan yüklü sahneleriyle sosyal medyada da çok konuşulan ve büyük beğeni toplayan dizinin onuncu bölümü Tüm Kişiler’de %4,82 izlenme oranı ve %16,39 izlenme payı,  20+ABC1’de ise %4,60 izlenme oranı ve %15,51 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.   
 
Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun’un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar’da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor. 
 
Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile  çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER