Game of Thrones'un altıncı bölümü de sızdı

Game of Thrones'un altıncı bölümü de sızdı

HBO'nun yaşadığı kara günler henüz sona ermiş değil.

İlk olarak siber saldırı yaşayan kanalın dizilerinden bazı bölümler internete düşmüştü, ardından da Hindistan'daki distrübütör nedeniyle Game of Thrones'un yedinci sezonunun dördüncü bölümünün internete sızması sorunuyla karşılaşmıştı. Şimdi de Game of Thrones'un altıncı bölümü internete düştü.

Ancak bu sefer öncekinin aksine bölüm HBO yüzünden internete düşmüş oldu. İspanya'da hizmet veren HBO kanalı yeni bölümü 'yanlışlıkla' günler öncesinden yayınladı, hatta Instagram'dan bölüm için canlı yayın yapanlar oldu. Yayının hemen ardından da başta Reddit olmak üzere çeşitli yollar aracılığıyla bölüm internette yayılmaya başladı.

HBO kanalından yapılan doğrulama açıklamasında ise şu ifadelere yer verildi:

"Game of Thrones'un gelecek bölümünün HBO Nordic ve HBO Espana'da kısa süreli yayınlandığını öğrendik. Hata üçüncü parti bir sağlayıcı sebebiyle yaşandı ve bölüm fark edilir edilmez yayından kaldıırldı. Bu durumun Amerika'da HBO'nun yaşadığı siber saldırıyla bir alakası yoktur."

Game of Thrones’un yeni bölümleri pazartesi geceleri HBO'da yayınlanıyor, ayrıca 7. sezonu Amerika’yla aynı anda Digitürk'te de yer alıyor!

Game of Thrones'un yeni sezonu Amerika ile aynı anda saat 4.00’de Türkçe altyazı seçeneği ile her Pazartesi beIN CONNECT web ve mobil uygulamalarında; akşam 22:00’de ise Türkçe-İngilizce altyazı ve Türkçe dublaj seçeneği ile beIN SERIES SCI-FI’da. Ayrıca, yedinci sezon ile birlikte geçmiş altı sezonun tamamı da beIN CONNECT’ten izlenebiliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER