Game of Thrones'un sızan bölümü nedeniyle 4 kişi tutuklandı

Game of Thrones'un sızan bölümü nedeniyle 4 kişi tutuklandı

Temmuz ayının sonunda siber saldırı yaşayan HBO, ikinci şoku Game of Thrones'un Hindistan'daki distribütörü Star Indian nedeniyle dördüncü bölüm internete sızınca yaşamıştı. Ancak yine de dizi sızıntıdan etkilenmemiş ve 10.2 milyon izleyiciyle dizinin en çok izlenen bölümü olmuştu.

Mumbai'daki polis departmanının ve siber suçlar biriminin yaptığı ortak çalışma sonucunda polisler bugün dört kişiyi tutukladı. Tutuklanan kişilerin Star India'ya veri yönetimi konusunda destek sağlayan, Game of Thrones bölümlerine ulaşımı da olan Prime Focus Technologies'in hali hazırda ya da eskiden çalışanları olduğu açıklandı. Ancak kişilerin isimleri basına verilmedi. Soruşturma devam ettiği için tutuklanan kişiler 21 Ağustos'a kadar içeride tutulacaklar.

Game of Thrones’un yeni bölümleri pazartesi geceleri HBO'da yayınlanıyor, ayrıca 7. sezonu Amerika’yla aynı anda Digitürk'te de yer alıyor!

Game of Thrones'un yeni sezonu Amerika ile aynı anda saat 4.00’de Türkçe altyazı seçeneği ile her Pazartesi beIN CONNECT web ve mobil uygulamalarında; akşam 22:00’de ise Türkçe-İngilizce altyazı ve Türkçe dublaj seçeneği ile beIN SERIES SCI-FI’da. Ayrıca, yedinci sezon ile birlikte geçmiş altı sezonun tamamı da beIN CONNECT’ten izlenebiliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER